کاهش رنک الکسا

بهبود رتبه الکسا سایت خود را به صورت تضمینی به سایترنت بسپارید.

سایت الکسا (Alexa) که یک آمارگیر حرفه ای و قدرتمند در دنیای اینترنت می باشد، سایت های مختلف را بر اساس معیارهای خود از جمله ترافیک سایت رتبه بندی می کند. رتبه الکسا در واقع تخمینی از میزان موفقیت و محبوبیت سایت در میان کاربران اینترنت به شمار می رود. کاهش رتبه الکسا همواره یکی از دغدغه های مدیران سایت ها به شمار رفته و یکی از عوامل موفقیت کسب و کار اینترنتی شما به حساب می آید.

سرویس کاهش رتبه الکسا خدمتی از سوی سایترنت می باشد که به وسیله انتخاب یکی از پلان های دلخواه، می توانید ظرف مدت چهار الی شش هفته، رتبه الکسای سایت خود را به صورت تضمینی کاهش داده و با تمدید ماهیانه آن، رتبه سایت را بر روی عدد موردنظر خود ثابت نگه داشته و باعث بهبود رتبه الکسا سایت خود شوید.

دیجیتال مارکتینگ
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده.
بازاریابی محتوا
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده.
گزارش و تجزیه و تحلیل
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده.
right_bottom_02right_bottom_01

چرا باید رتبه الکسای سایت خود را بهبود ببخشیم؟

امروزه جلب اعتماد کاربران در محیط اینترنت کار بسیار دشواری است. هنگامی که یک کاربر وارد سایت شما می شود و قصد خرید محصول یا استفاده از خدمتی را دارد، اولین فکری که به ذهن او می رسد این است که آیا سایت شما معتبر هست؟ آیا می توان به چنین سایتی اطمینان کرد؟ هنگامی که شما با صرف هزینه های زیاد برای سئو و تبلیغات، کاربران زیادی را به سمت سایت خود هدایت کنید، باید بتوانید اعتماد این کاربران را نیز نسبت به سایت جلب نمایید. یکی از روش هایی که می تواند در جلب اعتماد کاربر مفید واقع شود، بهره مندی از یک رتبه الکسا خوب است.

تاثیرات کاهش رتبه الکسا

با سفارش بهبود رتبه الکسا برای سایت خود در مجموعه سایترنت، می توانید از این مزایا برخوردار شوید

بهبود سئو سایت به صورت غیر مستقیم
هنگامی که باعث بهبود رنک الکسا سایت خود می شوید، سایت از لحاظ ارزش و اعتبار، جایگاه بهتری نزد کاربران پیدا کرده و مطالب سایت شما به شکل گسترده تری توسط مدیران سایت ها و وبلاگ ها کپی می شود.
بهبود پارامترهای سایت در الکسا
ثبت یک سفارش بهبود رتبه الکسا شما کمک فراوانی می کند و باعث موفقیت برند شما می شوند در که باعث بهبود پارامترهای سایت شما در الکسا نظیر بانس ریت و تعداد بازدید هر کاربر از صفحات سایت می شود.
افزایش اعتبار کسب و کار
هنگامی که سایت شما از رتبه الکسای مناسبی برخوردار باشد، کاربران به سایت بیشتر اعتماد خواهد کرد و کسب و کار اینترنتی شما رونق بهتری به دست می آورد. اگر از جایگاه خوبی در الکسا برخوردار باشید، کاربران بیشتر ترغیب خواهند شد تا از خدمات و محصولات شما استفاده کنند.
کسب درآمد بیشتر
کاهش رتبه الکسا در اکثر مواقع به معنای بروز بودن سایت و کاربران زیاد آن می باشد. پس بسیاری از افراد برای تبلیغات بنری یا بک لینک به سایت شما مراجعه می کنند. در این حالت هرچه رتبه سایت بهتر باشد، می توانید قیمت بالاتری را برای ارائه تبلیغات در سایت خود پیشنهاد دهید.

به جزئیات بیشتری نیاز دارید؟

با پشتیبان وبسایت تماس بگیرید.

سوالات متداول

بله. البته با استفاده از پکیج های سایترنت، رتبه جهانی سایت شما نیز به نسبت بهبود پیدا خواهد کرد. اما از آن جایی که تمامی بازدیدهای سرویس کاهش رنک الکسای سایترنت از ایران هستند، تضمین پکیج های الکسا نیز برای رتبه ایران است.

یکی از ملاک های مهم در زمینه گوگل، بازدید و ترافیک سایت می باشد. اما از آن جایی که این بازدید ها روی صفحاتی خاصی انجام می شود و صفحات مخصوص دارای متاتگ noindex , nofollow هستند که باعث می شود ربات های گوگل آن ها را بررسی نکنند، از این رو تاثیر خاصی روی سئو سایت شما ندارد.

خیر. از آن جایی که رتبه الکسا وابستگی مستقیمی به تعداد بازدید دارد، پس رتبه شما تا زمانی در محدوده پکیج انتخابی باقی می ماند که سفارش شما فعال باشد و بازدیدها روی سایت شما قرار بگیرد. اما هنگامی که سفارش تمدید نشده و بازدیدها قطع شود، رتبه سایت روز به روز افت خواهد کند و جبران کردن این روند افت سخت تر و زمان برتر از حالت عادی خواهد شد.

خیر. این صفحات کاملا حالت front end دارند و تنها در مرورگر کاربر اجرا می شود. عدم دسترسی این صفحات به پایگاه داده سایت شما باعث می شود که هیچگونه تاثیر منفی بر روی سایت شما نداشته باشد. همچنین این صفحات درون یک پوشه مجزا قرار دارند و هیچ مشکلی برای دیگر صفحات سایت شما ایجاد نمی کنند.

اگر شما فایل مخصوص را به درستی درون هاست سایت خود آپلود نکرده باشید یا در حین انجام سفارش، تغییری در کدهای آن ها به وجود بیاورید، وضعیت سفارش شما به مشکل در فایل تغییر خواهد کرد. حتی اگر هاست سایت شما به مشکل برخورد کند و سایت در دسترس نباشد نیز با چنین وضعیتی رو به رو خواهید شد. برای شروع مجدد بازدیدها نیز بایستی اول نسبت به رفع مشکل اقدام کرده و سپس از طریق تیکت به مسئول مربوطه اطلاع دهید.

بله. در صورتی که قصد دارید رتبه سایت خود را در محدوده موردنظر حفظ کنید و یا حتی آن را بهبود بدهید، بایستی به صورت ماهیانه پکیج خود را تمدید کرده و یا از پلان های بالاتر استفاده کنید. در صورتی که به هر دلیلی (از جمله عدم تمدید) سفارش شما کنسل شود، دیگر بازدیدی روانه سایت شما نخواهد شد و رتبه سایت نیز به مرور و در چند هفته با افت مواجه خواهد شد. البته اگر شما در طی مدت زمان استفاده از پلان های بهبود رنک الکسا، فعالیت های مربوط به سئو را نیز روی سایت خود اعمال کنید و کاربران واقعی به دست آورد، پس از مدتی وابستگی خود نسبت به سیستم سایترنت را کاهش داده و یا کاملا آن را از بین می برید.

هنگامی که سفارش شما شروع شود، ظرف مدت یک هفته می توانید تغییرات رتبه را حس کنید و به صورت روزانه این تغییرات را از طریق خود وب سایت الکسا بررسی کنید. در طی مدت 4 الی 5 هفته نیز به رتبه موردنظر خود در پکیج انتخابی خواهید رسید.

بله. در این روش هیچ محدودیتی برای کاهش رتبه سایت هایی با پسوند ir وجود ندارد و تمامی وب سایت هایی که امکان آپلود فایل مخصوص الکسا را در هاست خود دارند میتوانند از پکیج های ما استفاده نمایند.

خیر. برای کاهش رتبه الکسا هیچگونه نیازی به ثبت در سایت الکسا وجود ندارد. در این روش رتبه سایت شما به صورت طبیعی و براساس بازدیدهای اصولی بهبود می یابد.

در یک سیستم پاپ آپ ، اکثر پارامترهای الکسا شما مانند بانس ریت و تعداد بازدید از صفحات با افت شدیدی رو به رو می شود. همچنین در این روش شما مستقیما از سایت های پاپ آپی ورودی می گیرید. اما هنگام استفاده از سرویس سایترنت ، سعی بر آن بوده که تمامی پارامترهای الکسا بهبود داده شود و تمامی عوامل طبیعی باشد. همینطور طبق الگوریتم های جدید الکسا، بازدیدهای مستقیم پاپ آپ به رتبه الکسا سایت ضربه میزند.

برای این که سفارش شما فعال شود، بایستی یک فایل مخصوص درون روت هاست سایت خود (public_html) آپلود کرده و بعد آن را اکسترکت کنید تا تبدیل به یکی از پوشه های اصلی سایت شما شود. این پوشه شامل چند صفحه سبک html می باشد که بازدیدها بر روی این صفحات قرار گرفته و باعث بهبود رتبه سایت شما می شود.

فایل مخصوص الکسا یک پوشه حاوی تعدادی صفحهhtml سبک است و هر کدام از این صفحات نیز شامل کدهای مورد نیاز برای اجرای سیستم بازدید ما هستند و همینطور دارای متا تگ noindex و nofollow هستند که باعث می شود ربات های گوگل این صفحات را مورد بررسی قرار ندهند و داخل گوگل نمی آیند ، به همین علت برای سئو سایت شما هیچ گونه مشکلی نخواهد ساخت

الکسا یک سایت آمارگیر است. به همین دلیل اگر حتی یک روز در تمدید تاخیر داشته باشید، رتبه الکسا سایت شما روند منفی می گیرد و ممکن است چندین روز با این روند افت و یا ثابت ماندن رتبه مواجه شوید. پکیج های الکسا به صورت یک ماهه بوده و شما برای رسیدن به رتبه موردنظر باید تا پایان پکیج صبور باشید. اما به هر حال تلاش ما به اینگونه است که هر چه زودتر روند رتبه الکسا سایت شما بهبود پیدا کند.

بله. هیچ محدودیت و مشکلی برای بهبود رتبه الکسا سایت های تازه تاسیس و بدون رتبه وجود ندارد. اما در نظر داشته باشید مدت زمان رسیدن به رتبه می تواند به عوامل متفاوتی وابسته باشد و کمی زمان بیشتری نیاز داشته باشد.