درباره ما

مجموعه سایترنت فعالیت خود در زمینه تبلیغات اینترنتی ، سئو و بهبود رتبه الکسا را از سال 1391 آغاز نمود و با گردهم آیی گروهی جوان ، پرشور ، متعهد و مجرب ، در برطرف نمودن نیاز مشتریان آنلاین خود به بهترین شکل و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش نموده است.

رمز موفقیت سایترنت ، تلاش صادقانه است.

مشتری ها
800
+
پروژه ها
2000
+
left_top_02left_top_01
right_bottom_02right_bottom_01
کاهش رتبه الکسا (تضمینی)
سایت الکسا (Alexa) که یک آمارگیر حرفه ای و قدرتمند در دنیای اینترنت می باشد، سایت های مختلف را بر اساس معیارهای خود از جمله ترافیک سایت رتبه بندی می کند. رتبه الکسا در واقع تخمینی از میزان موفقیت و محبوبیت سایت در میان کاربران اینترنت به شمار می رود. کاهش رتبه الکسا همواره یکی از دغدغه های مدیران سایت ها به شمار رفته و یکی از عوامل موفقیت کسب و کار اینترنتی شما به حساب می آید.
سئو و بهینه سازی
سئو و بهینه سازی یک فرآیند زمان بر و البته نوعی بازاریابی دیجیتال به حساب می آید. در این روش، تیم سئو روی موارد فنی مختلف سایت (سئوی داخلی و سئوی خارجی) کار کرده و از همه نظر سایت را قوی میکند تا موتورهای جستجوی معروف مثل گوگل بتوانند محتوای سایت را خوانده و در نتایج مرتبط به کاربرانی که سرچ میکنند نمایش دهد.
طراحی سایت
با دیجیتالی شدن کسب و کارها، داشتن وبسایت یک راه درست و کارآمد برای ارجاع مشتریان و مدیریت پرداخت آنها به حساب می آید. اگر فروشگاه دارید یا خدمات و اطلاعات خود را برای فروش میخواهید به جامعه کثیری از کاربران بدهید، کافیست تا طراحی سایت خود را متناسب با کسب و کار انجام داده و بقیه موارد را به کارشناس بسپارید.

چگونه کار می کنیم

یافتن ایده
یافتن ایده مهمترین قسمت هر پروژه می باشد که باید قبل از شروع هر پروژه ای ایجاد شود.
شروع به کار
بعد از یافتن ایده تیم مجرب سایترنت با 10 سال سابقه سفارش شما را در کمترین زمان ممکن انجام می دهد.
اصلاحات و تحویل
و در تهایت طبق سلیقه مشتری تغییرات نهایی انجام می شود و تحویل مشتری می شود.