خدمات طراحی سایت

طراحی سایت اصولی، یک قدم نزدیکتر به مشتریان!

با دیجیتالی شدن کسب و کارها، داشتن وبسایت یک راه درست و کارآمد برای ارجاع مشتریان و مدیریت پرداخت آنها به حساب می آید. اگر فروشگاه دارید یا خدمات و اطلاعات خود را برای فروش میخواهید به جامعه کثیری از کاربران بدهید، کافیست تا طراحی سایت خود را متناسب با کسب و کار انجام داده و بقیه موارد را به کارشناس بسپارید.

گسترده شدن هرروز اینترنت در سراسر دنیا خصوصا ایران، توانسته تا کسب و کارهای کوچک و بزرگ زیادی را در این فضا رشد داده و در قبال حضور یک بستر بسیار مناسب برای درآمدزایی هرچه بیشتر ایجاد کند. در این فضا کافیست تا با یک استراتژی درست دست به کار شده و از آن برای رشد کسب و کار خود استفاده کنید.

طراحی سایت سایترنت چطور برای کسب و کارها ارائه می شود؟

هدف مجموعه سایترنت، استفاده از متد روز تکنولوژی طراحی سایت در دنیاست به همراه چهارچوب های استاندارد برای پیاده سازی طراحی سایت متناسب با نیاز کارفرماست که فاکتور اصلی در این مجموعه ارائه طراحی بروز در کنار امنیت بالای سیستم مدیریت محتوای ارائه شده برای پیاده کردن سایت میباشد. تیم فنی طراحی سایت سایترنت با سالها تجربه در زمینه موضوعات مختلف مثل شرکتی، فروشگاهی، خلاقانه و آموزشی در کنار شماست.

دنیای وبسایت ها یک دنیای جذاب و در عین حال رقابتی است، چراکه یک کسب و کار علاوه بر اینکه باید گرافیک مرتبط با موضوع کارش را در سایت در نظر بگیرید، باید به موضوعات دیگر از جمله افزایش فروش آنلاین هم فکر کرده و آنرا عملیاتی کند. اگر صاحب کسب و کار هستید، داشتن وبسایت یک گزینه بسیار مناسب برای بازاریابی محصولات و خدمات شما به حساب می آید.

چه خدمات ویژه ای در طراحی سایت سایترنت وجود دارد؟

  • طراحی با گرافیک اختصاصی و منحصر به فرد کسب و کار

در تیم طراحی سایت سایترنت، با توجه به نیاز کسب و کار گرافیک اختصاصی آن توسط تیم گرافیک تهیه و تنظیم شده و سپس پیاده سازی میشود که یک ارزش پیشنهاد خوب برای جذب مخاطبین به حساب می آید.

 

  • پشتیبانی سریع و حرفه ای

وجود کارشناسان پشتیبانی برای پیگیری مشکلات و درخواست های مشتریان یکی از موارد مهم در هر کسب و کاری به حساب می آید و در صورتیکه سفارش خود را ثبت کرده باشید میتوانید درخواست خود را از طریق پشتیبانی مرتبط با طراحی سایت ارسال نموده و جواب خود را در کمترین زمان دریافت کنید.

 

  • آموزش رایگان کاربردی

بعد از طراحی سایت، تیم فنی سایترنت برای راحتی در استفاده از پنل سایت و امکانات آن، تحت یک آموزش ویدئویی کمک میکند تا به راحتی بتوانید از قسمت مدیریت سایت به بقیه قسمت های سایت دسترسی داشته باشید.

 

  • پشتیبانی فنی

بعد از طراحی سایت، به مدت 3 ماه تیم پشتیبانی فنی سایترنت در کنارشماست تا در صورت رخداد هرگونه مشکل فنی در سایت آنرا برطرف کرده و درصورتیکه حین کارکردن با سایت مشکلی پیش آمد، در کمترین زمان آنرا حل کند.

left_top_02left_top_01
right_top_02right_top_01
right_bottom_02right_bottom_01
پلن

قیمت گذاری

سیستم مدیریت محتوای وردپرس، یکی از محبوب ترین سیستم ها در دنیاست که با زبان PHP نوشته شده و در مقایسه با سایر سیستم های مدیریت محتوا، کار با آن بسیار راحت است و هرکسی میتواند با کمی وقت گذاشتن از آن استفاده کند.

از طرفی سیستم مدیریت محتوی وردپرس به خاطر بهینه بودن ساختار کدنویسی آن با الگوریتم گوگل میتواند یک گزینه بسیار مناسب برای کسب و کارها باشد که بعد از طراحی سایت با هزینه به مراتب کمتر، سئو و مارکتینگ خود را پیگیری کنند.

فروشگاهی حرفه ای
9,900,000تومان
تضمین کیفیت پروژه
هاست دلخواه
دامنه ir یا com رایگان
قابلیت های ویژه به دلخواه مشتری
120 روز پشتیبانی رایگان
مدت زمان طراحی و آماده به کار 45 روز

هزینه هاست بر عهده ما می باشد.

شرکتی حرفه ای و فروشگاهی
شروع قیمت6,500,000تومان
تضمین کیفیت پروژه
هاست حرفه ای LiteSpeed
دامنه ir رایگان
درگاه پرداخت
امنیت و بروزرسانی
90 روز پشتیبانی رایگان
مدت زمان طراحی و آماده به کار 30 روز

هزینه هاست بر عهده ما می باشد.

سایت شخصی و شرکتی ساده
شروع قیمت3,000,000تومان
تضمین کیفیت پروژه
هاست ایران و آلمان
دامنه ir رایگان
اتصال به شبکه های اجتماعی
30 روز پشتیبانی رایگان
مدت زمان طراحی و آماده به کار 15 روز

هزینه هاست بر عهده ما می باشد.