سئو و بهینه سازی سایت

بهبود سئو سایت و افزایش رتبه سایت در گوگل به صورت اصولی

 

سئو و بهینه سازی یک فرآیند زمان بر و البته نوعی بازاریابی دیجیتال به حساب می آید. در این روش، تیم سئو روی موارد فنی مختلف سایت (سئوی داخلی و سئوی خارجی) کار کرده و از همه نظر سایت را قوی میکند تا موتورهای جستجوی معروف مثل گوگل بتوانند محتوای سایت را خوانده و در نتایج مرتبط به کاربرانی که سرچ میکنند نمایش دهد.

سئو (SEO) مخفف کلمه Search Engine Optimization و به معنی بهینه سازی موتورهای جستجو است. در این روش از بازاریابی دیجیتال، زمان حرف اول را میزند اما درصورتیکه سایت در سئوی کلمات مختلف قوی شد، ماندگاری بیشتری را نسبت به سایر روش اعم از ایمیل مارکتینگ، تبلیغات اینترنتی و حتی پوش نوتفیکیشن دارد.

تماس جهت مشاوره : 09981242428

سئو داخلی سایت
متخصصین سئو سایت سایترنت ، قادر هستند تمامی استانداردهای روز کدنویسی را که منجر به بهبود سئو سایت شما می شود ، بررسی کرده و تغییرات لازم را اعمال کنند. این عمل در افزایش رتبه سایت در گوگل تاثیر بسیار مثبتی داشته و سئو سایت را بهبود می بخشد.
سئو خارجی سایت
متخصصین سئو سایت سایترنت ، قادر هستند تمامی استانداردهای روز کدنویسی را که منجر به بهبود سئو سایت شما می شود ، بررسی کرده و تغییرات لازم را اعمال کنند. این عمل در افزایش رتبه سایت در گوگل تاثیر بسیار مثبتی داشته و سئوی سایت را بهبود می بخشد.
سئوی سایت وردپرسی
سرعت پایین و ضعف کدنویسی در زمینه سئو از نقاط ضعف این سایت های وردپرسی بشمار می آید. این مسئله به دست متخصصان سئو سایترنت قابل برطرف شدن است. افزایش سرعت سایت و سئو و بهینه سازی سایت های وردپرسی در افزایش رتبه سایت در گوگل تاثیر مثبت دارد.
افزایش رتبه سایت در گوگل
یکی از مهمترین عوامل بهبود کسب و کار اینترنتی ، افزایش جایگاه سایت در گوگل می باشد. هرچه این جایگاه بهتر و با کلمات کلیدی بیشتر و مهمتری باشد ، کاربران و مشتریان بیشتری از گوگل وارد سایت شما شده و باعث افزایش ترافیک سایت شما می شوند.
افزایش سرعت سایت
سرعت وب سایت از مهمترین عوامل تاثیرگزار در سئو سایت و همچین کاهش رتبه الکسا می باشد. عوامل زیادی در افزایش سرعت سایت موثر هستند که تیم پشتیبانی سایترنت با رعایت این عوامل ، سرعت سایت شما را به میزان قابل توجهی افزایش داده و باعث بهبود جایگاه سایت در گوگل شود.
افزایش authority domain
ارزش دامنه یا authority domain یک عامل مهم در سئو سایت می باشد که به چندین پارامتر مختلف بستگی دارد. هرچه ارزش دامنه سایت شما بالاتر باشد ، سایت شما در گوگل از اعتبار بیشتری برخوردار شده و جایگاه بالاتری را در نتایج جستجوی گوگل به خود اختصاص می دهد.

خدمات سئوی کلیک اول به چه صورت برای کسب و کارها ارائه می شود؟

در سایترنت، با آنالیز اولیه سایت کارفرما بهترین پلن برای شروع سئو و بهینه سازی سایت ارائه می شود. پلن ارائه شده تنها برای سئوی خارجی بوده و درصورتیکه نیاز به سئوی داخلی باشد، با هماهنگی کارفرما و با هزینه جداگانه انجام می گیرد.

به طور کلی در تیم سئو و بهینه سازی سایترنت، روی تقویت دامنه از طریق راه های کلاه سفید و قانونی گوگل اقدام می شود که نتیجه آن ظاهر شدن سایت در نتایج مرتبط می باشد.

باتوجه به اینکه وبسایت ها موضوعات مختلفی دارند، پس نیازمند بررسی اولیه بوده و این بررسی را میتوانید با پرکردن فرم پایین همین صفحه برای کارشناسان سایترنت ارسال کنید.

رسیدن به جایگاه اول گوگل یک هدف دست یافتنی است اما باید صبر را در کنار همه موارد در نظر بگیرد چراکه فرآیند سئو یک فرآیند زمانبر بوده و درصورتیکه جواب بدهد میتوانید بازدهی بسیار خوبی را برای کسب و کار شما به همراه داشته باشد.

اصلا هدف اصلی سئو چه می تواند باشد؟

سئو، نوعی از بازاریابی دیجیتالی به حساب می آید که باتوجه به همه گیر شدن موتورهای جستجو و آپدیت شدن الگوریتم های جستجو، به حساسیت و اهمیت آن اضافه می شود. در سئو و بهینه سازی، فرقی نمی کند که فروشگاه اینترنتی داشته باشید یا سایت محتوایی و حتی فروش خدمات و محصولات مجازی مثل فایل. مهم این است که با سئو، هدف اصلی شما که همان رسیدن به درآمد بیشتر و کاربر بیشتر است محقق می شود.

    بررسی رایگان سئو سایت شما

    بررسی سئو ارائه موارد نیاز به انجام تغییرات
    طراحان سایت هنگام طراحی قالب سایت معمولا با این موضوع رو برو هستند که محتوای اصلی صفحات آماده نیست.
    طراحان سایت هنگام طراحی قالب سایت معمولا با این موضوع رو برو هستند که محتوای اصلی صفحات آماده نیست.